ТОП-5 компаній, що інвестують у криптовалюту

Ствердження, що криптовалюта – це наше майбутнє, помилкове. Адже технологія блокчейн, з її плюсами та мінусами, вже міцно увійшла до нашого життя, ставши її неодмінною частиною. Щодня це доводять усе більше світових компаній, що інвестують кошти в крипту. Для цих компаній курс біткоїна такий саме важливий, як і вартість унції золота або курс американського долара.
ТОП-5 компаній, що інвестують у криптовалюту

Ствердження, що криптовалюта – це наше майбутнє, помилкове. Адже технологія блокчейн, з її плюсами та мінусами, вже міцно увійшла до нашого життя, ставши її неодмінною частиною. Щодня це доводять усе більше світових компаній, що інвестують кошти в крипту. Для цих компаній курс біткоїна такий саме важливий, як і вартість унції золота або курс американського долара. 

Чому представники великого бізнесу вибирають такий напрям для інвестицій, і хто є лідером у цій галузі, ми розповімо в нашій статті.

Навіщо публічні компанії купують біткоїн

В останні роки все більше публічних бізнесів відкрито відвідують криптовалютну біржу Binance для покупки електронних грошей. При цьому кожен має на меті й розробку оригінальної інвестиційної стратегії. Найчастіше цілями компаній є:

  • стати біля витоків криптовалютного ринку, що знаходиться на початковій стадії розвитку, з метою отримання дивідендів у майбутньому;

  • отримати профіт на операціях із купівлі/продажу криптовалют із їхнім переведенням у стейблкоїн для подальшого виведення;

  • розвинути криптовалютний ринок та привернути увагу до своєї компанії з боку трейдерів, які в майбутньому можуть стати їхніми клієнтами.

Крім того, ніхто не скасовував принципу «не складати всі яйця в один кошик». Саме ним керуються світові компанії, що шукають спосіб заробітку, який відрізняється від їхнього напряму роботи.

Публічні інвестори в криптовалюту

До нашого рейтингу інвесторів у цифрові валюти потрапили такі компанії:

  1. MicroStrategy;

  2. Tesla;

  3. Square;

  4. Hut 8 Mining;

  5. Voyager Digital.

MicroStrategy є найбільшою публічною компанією, що вкладає фіатні кошти у криптовалюту. Її основним джерелом доходу називається постачання програмного забезпечення, надання хмарних послуг та бізнес-аналітика. Перша угода з купівлі крипти була зроблена брендом у 2020 році, а основним орієнтиром вважається рух біткоїна.

Інтерес Ілона Маска, фундатора Tesla, до технології блокчейн відомий давно. Він не лише вклав у біткоїн $1,5 млрд, а й активно підтримував догкоїн на своїй сторінці у твіттері. Щоправда, Маск неодноразово вказував на недоліки тієї чи іншої криптовалюти, що доводить його залучення у процес та віру у перспективність ринку.

Square, що нині перейменована в Block, тримає на рахунку 8,027 BTC, а її засновник є давнім шанувальником криптовалютного ринку. Джек Дорсі також заснував улюблений Маском Twitter. Він не просто вкладає гроші в крипту, а працює над її розвитком, у тому числі «озеленює» біткоїн. Ця ініціатива дозволяє знизити негативний вплив майнінгу на довкілля.

Hut 8 Mining займається майнінгом електронних грошей, впроваджуючи у процес інноваційні технології. Вважається, що на рахунку компанії міститься найбільше BTC, отриманих шляхом майнінгу.

Брокерська компанія Voyager Digital була заснована у 1993 році. Вона також відкрила дочірню фірму, що надає клієнтам доступ до технологій, які допомагають керувати цифровими активами. Цікаво, що у 2021 році на компанію подали до суду, звинувативши у різних махінаціях. Можливо, саме цим обумовлене бажання перевести свої активи в електронні гроші.

Список світових брендів, що купують крипту, зростає з кожним днем, адже сумнівів щодо перспективності такого напряму не залишилося практично ні в кого.

Вам нравится наш журнал?! Подписывайтесь на нас в Youtube! Следить за обновлениями вы также можете в Instagram, Telegram, TikTok.
Будь в курсе всего самого важного вместе с MEN's LIFE!ЕЩЕ ПО ТЕМЕ

ТОП-5 самых эффективных советов, как быть собой и наслаждаться жизнью

Герой Адриано Челентано из фильма "Укрощение строптивого" очень прост в своем характере. Но несмотря на это, его харизма всех восхищает. Он на своей волне - такой живой, с юмором, сарказмом, выкручивается из любых ситуаций, но при этом живет на полную.

ТОП-5 суперфудов 2021, которые положительно влияют на здоровье

Суперфуды – полезные и питательные для здоровья продукты. Их положительные свойства доказаны учеными на основе проведенных исследований.

ТОП-5 супер действенных советов, как правильно формулировать свои мысли

Хочешь научиться лучше формулировать слова? Отличная новость: помочь в этом могут привычные вещи – социальные сети и голосовые сообщения. О них, и еще о трех других способах прокачать навык изложения мыслей мы расскажем в этой статье.

28/03/2023 MEN’s LIFE

НОВОЕ В ЖУРНАЛЕ

Снорклинг, или искусство ныряния с трубкой
Полезные для диабетиков и гипертоников продукты
Стало известно, почему людям хочется есть жирную еду
Какие болезни передаются человеку от животных, рассказали ученые
Медики рассказали, как капуста помогает бороться с серьезным заболеванием
Отдыхаем активно: водные виды спорта
Болезни сердца плохо влияют на память и речь человека